Registrikaart · Äriregistri kanne 14975403
OÜ Corestone Agri
- Registrikood14975403
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 2025599 799 €
- KMKR numberEE102299845
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Corestone Agri
- Registrikood
- 14975403
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.05.2020
- KMKR number
- EE102299845
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Kose küla, Killustiku
- Aadress kehtib alates
- 21.05.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: OÜ TIGERHOLD | 33,96 % · 849 € | Ainuomand | 12.04.2024 |
| Omanikukonto: EVO FURNITURE OÜ | 21,32 % · 533 € | Ainuomand | 07.11.2024 |
| Omanikukonto: SYNDICATE HOLDING OÜ | 21,32 % · 533 € | Ainuomand | 07.11.2024 |
| Omanikukonto: EINBERI OÜ | 17 % · 425 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Omanikukonto: Stokivor OÜ | 6,4 % · 160 € | Ainuomand | 07.11.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 09.02.2021 |
| Tarmo Talpsepp | Juhatuse liige | 13.07.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tarmo Talpsepp | kaudne osalus | 12.08.2021 |
| Aleksandr Lapidus | kaudne osalus | 15.04.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 | |
| Müügitulu | 599 799 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 301 471 € → 599 799 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 09901 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad | Põhitegevusala |
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaevandamist abistavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 596 759 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaevandamist abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 596 759 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 3040 € |
| 2024 | Materjalide taaskasutusele võtmine EMTAK 2025 | 301 471 € |
| 2023 | Killustiku tootmine EMTAK 2008 | 67 723 € |
| 2022 | Killustiku tootmine EMTAK 2008 | 177 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 599 799 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 599 799 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 599 799 € | 305 398 € | 67 723 € | 177 000 € | — | — |
| Ärikasum | −148 636 € | −211 612 € | −531 415 € | 290 381 € | 898 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −148 603 € | −206 417 € | −536 497 € | 198 760 € | 914 € | −805 € |
| Aruandeaasta kasum | −148 603 € | −206 417 € | −536 497 € | 198 760 € | 914 € | −805 € |
| Tööjõukulud | 305 324 € | 276 925 € | 174 354 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 13 817 € | 8942 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 2 963 206 € | 2 331 146 € | 2 374 089 € | 1 835 450 € | 378 963 € | 83 035 € |
| sh käibevarad | 182 763 € | 277 350 € | 420 351 € | 338 793 € | 122 910 € | 46 404 € |
| sh põhivarad | 2 780 443 € | 2 053 796 € | 1 953 738 € | 1 496 657 € | 256 053 € | 36 631 € |
| sh raha | 42 976 € | 51 434 € | 6731 € | 961 € | 10 137 € | 12 971 € |
| Omakapital | −25 648 € | −541 545 € | −335 128 € | 201 369 € | 2609 € | 1695 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −544 045 € | −337 628 € | 198 869 € | 109 € | −805 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 194 987 € | 236 074 € | 167 600 € | 249 081 € | 21 354 € | 81 340 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 793 867 € | 2 636 617 € | 2 541 617 € | 1 385 000 € | 355 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −134 819 € | −202 670 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 10.06.2026 | 25.09.2025 | 13.06.2024 | 09.08.2023 | 10.11.2022 | 12.08.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | −0,9 % | −23,2 % | −14,1 % | 11,0 % | 0,7 % | 2,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −24,8 % | −67,6 % | −792,2 % | 112,3 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.