Nesy. Systems OÜ
- Registrikood14977017
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20245231 €
- KMKR numberEE102702934
Üldandmed
- Ärinimi
- Nesy. Systems OÜ
- Registrikood
- 14977017
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.05.2020
- KMKR number
- EE102702934
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 72-36
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5231 € | +2,2 |
| Müügitulu muutus | 435 € → 5231 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
| 90121 | Visuaalkunstiloome |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 5000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 5000 € |
| 2024 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 231 € |
| 2023 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 435 € |
| 2022 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 168 € |
| 2021 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 281 € |
| 2020 | Kunstialane loometegevus EMTAK 2008 | 1144 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5231 € | 435 € | 168 € | 281 € | 1144 € |
| Ärikasum enne makse | 331 € | −160 € | −500 € | −2418 € | 2631 € |
| Aruandeaasta kasum | 331 € | −160 € | −500 € | −2418 € | 2631 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 785 € |
| Varad kokku | 378 € | 118 € | 291 € | 702 € | 2903 € |
| sh käibevarad | 378 € | 118 € | 57,00 € | 2,00 € | 1736 € |
| sh raha | 378 € | 118 € | 57,00 € | 2,00 € | — |
| Omakapital | 43,00 € | −448 € | −287 € | 213 € | 2631 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 335 € | 566 € | 578 € | 489 € | 272 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,4 % | -379,7 % | -98,6 % | 30,3 % | 90,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,3 % | -36,8 % | -297,6 % | -860,5 % | 230,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.