Registrikaart · Äriregistri kanne 14977448
Classics & Stocks Invest OÜ
- Registrikood14977448
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025147 100 €
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Classics & Stocks Invest OÜ
- Registrikood
- 14977448
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.05.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 147 100 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 403 888 € → 147 100 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+4916098180793
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 147 100 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 147 100 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 403 888 € |
| 2023 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 253 100 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 277 850 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 127 030 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 17 000 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 15 500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 147 100 € | 403 888 € | 253 100 € | 277 850 € | 127 030 € | 32 500 € |
| Ärikasum enne makse | 13 965 € | 115 310 € | 46 830 € | 104 872 € | 43 851 € | 19 609 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 965 € | 115 310 € | 46 830 € | 104 872 € | 43 851 € | 19 609 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 380 437 € | 344 472 € | 215 194 € | 168 332 € | 83 460 € | 39 628 € |
| sh käibevarad | 380 437 € | 344 472 € | 215 194 € | 168 332 € | 83 460 € | 39 628 € |
| sh raha | 53 622 € | 237 425 € | 93 164 € | 27 864 € | — | — |
| Omakapital | 344 437 € | 330 472 € | 215 162 € | 168 332 € | 63 460 € | 19 609 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 000 € | 14 000 € | 32,00 € | 0,00 € | 20 000 € | 20 019 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,5 % | 95,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 76,0 % | 49,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,5 % | 28,5 % | 18,5 % | 37,7 % | 34,5 % | 60,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.