Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14977494

Bavaria Auto OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14977494
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202584 100 €
  • KMKR numberEE102258721

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 25.05.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.05.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Bavaria Auto OÜ
Registrikood
14977494
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.05.2020
KMKR number
EE102258721
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Pärnamäe küla, Pärnamäe tee 148

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu84 100 €+13,4
Müügitulu muutus97 145 € → 84 100 €-4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €24 tuh €49 tuh €73 tuh €97 tuh €202020212022202397 145 €202484 100 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 84 100 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202584 100 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202597 145 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200871 059 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200893 404 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200868 479 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200847 557 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112222020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20202

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu84 100 €97 145 €71 059 €93 404 €68 479 €47 557 €
Ärikasum enne makse1353 €6168 €2625 €1116 €4782 €−3817 €
Aruandeaasta kasum1353 €6168 €2625 €1116 €4782 €−3817 €
Tööjõukulud2869 €6205 €5007 €1739 €4106 €6088 €
Varad kokku19 808 €14 886 €12 585 €16 966 €15 753 €7035 €
sh käibevarad18 354 €14 761 €12 210 €16 341 €14 878 €5910 €
sh raha518 €876 €604 €3677 €1453 €936 €
Omakapital12 227 €10 874 €7206 €4581 €3465 €−1317 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised7581 €4012 €5379 €12 385 €12 288 €8352 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111112
Omakapitali osakaal varadest61,7 %73,0 %57,3 %27,0 %22,0 %−18,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,6 %6,3 %3,7 %1,2 %7,0 %−8,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang