Registrikaart · Äriregistri kanne 14978005
Wonderlync OÜ
- Registrikood14978005
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256410 €
- KMKR numberEE102286515
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Wonderlync OÜ
- Registrikood
- 14978005
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.05.2020
- KMKR number
- EE102286515
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
- Aadress kehtib alates
- 01.02.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Miho Beck | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Miho Beck | Juhatuse liige | 25.05.2020 |
| Baltic Business Services OÜ | Kontaktisik | 25.05.2020 |
| Yuko Goto | Juhatuse liige | 13.05.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Miho Beck | otsene osalus | 25.05.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 23 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6410 € | +3,1 | |
| Müügitulu muutus | 13 497 € → 6410 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73111 | Reklaamiagentuuride tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 6410 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 6410 € |
| 2024 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2025 | 13 497 € |
| 2023 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 23 176 € |
| 2022 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 185 318 € |
| 2021 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 210 757 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 55 278 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6410 € | 13 497 € | 23 176 € | 185 318 € | 210 757 € | 55 278 € |
| Ärikasum | −36 416 € | −27 531 € | −21 128 € | 114 783 € | 187 448 € | 45 118 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −40 440 € | −43 718 € | −18 976 € | 115 245 € | 187 448 € | 45 034 € |
| Aruandeaasta kasum | −40 440 € | −43 718 € | −18 976 € | 115 245 € | 187 448 € | 45 034 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 248 061 € | 288 686 € | 332 286 € | 348 531 € | 233 598 € | 46 133 € |
| sh käibevarad | 205 508 € | 228 735 € | 264 413 € | 281 181 € | 213 126 € | 46 133 € |
| sh põhivarad | 42 553 € | 59 951 € | 67 873 € | 67 350 € | 20 472 € | — |
| sh raha | 200 340 € | 226 385 € | 254 719 € | 280 270 € | 213 126 € | — |
| Omakapital | 247 560 € | 288 001 € | 331 719 € | 347 727 € | 232 482 € | 45 034 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 288 000 € | 331 719 € | 350 695 € | 232 482 € | 45 034 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 501 € | 685 € | 567 € | 804 € | 1116 € | 1099 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 17.04.2026 | 24.04.2025 | 20.03.2024 | 13.04.2023 | 06.04.2022 | 21.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,5 % | 97,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −630,9 % | −323,9 % | −81,9 % | 62,2 % | 88,9 % | 81,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.