Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14978465

REsound OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14978465
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202512 192 €

Usaldusväärsuse indeks

35/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 26.05.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 26.05.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
REsound OÜ
Registrikood
14978465
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
26.05.2020
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 197-15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu12 192 €+5,6
Müügitulu muutus15 228 € → 12 192 €-6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90391Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4160 €8319 €12 tuh €17 tuh €2020: 462 €20202021: 2586 €20212022: 16 638 €16 638 €20222023: 11 820 €20232024: 15 228 €20242025: 12 192 €12 192 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 12 192 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 202512 192 €
2024Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 202515 228 €
2023Lavakunsti abitegevused EMTAK 200811 820 €
2022Lavakunsti abitegevused EMTAK 200816 638 €
2021Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 20082586 €
2020Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008462 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 0020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu12 192 €15 228 €11 820 €16 638 €2586 €462 €
Ärikasum enne makse1083 €1821 €−2274 €2052 €595 €145 €
Aruandeaasta kasum1083 €1821 €−2274 €2052 €595 €145 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku3679 €3596 €818 €3149 €740 €145 €
sh käibevarad378 €3596 €818 €3149 €740 €145 €
sh raha370 €3068 €
Omakapital3679 €2596 €818 €3091 €740 €145 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €58,00 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €1000 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %72,2 %100,0 %98,2 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,9 %12,0 %-19,2 %12,3 %23,0 %31,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang