Registrikaart · Äriregistri kanne 14978881
Tobonda OÜ
- Registrikood14978881
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20226
- Müügitulu 2022451 019 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 10 154 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tobonda OÜ
- Registrikood
- 14978881
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.05.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Kodusalu tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 451 019 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 373 455 € → 451 019 € | +6,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 10 154 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256245242
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33151 | Laevade ja paatide remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2022. aastal 451 019 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 451 019 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 373 455 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 451 019 € | 373 455 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 3909 € | −39 811 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 3909 € | −39 811 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 393 164 € | 342 025 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 6586 € | 1257 € | — |
| sh käibevarad | 6586 € | 1257 € | — |
| sh raha | 6586 € | 1257 € | — |
| Omakapital | −35 902 € | −39 811 € | 0,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 42 488 € | 41 068 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | −545,1 % | −3167,1 % | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | −10,7 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 10 154 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.