SodaWave OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 675 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14979660
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202545 288 €
- KMKR numberEE102261297
Üldandmed
- Ärinimi
- SodaWave OÜ
- Registrikood
- 14979660
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.05.2020
- KMKR number
- EE102261297
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
48/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 45 288 € | +10,9 |
| Müügitulu muutus | 42 518 € → 45 288 € | +2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +34644671743
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 45 288 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 45 288 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 42 518 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 48 047 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 46 638 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 48 027 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 30 870 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 288 € | 42 518 € | 48 047 € | 46 638 € | 48 027 € | 30 870 € |
| Ärikasum enne makse | 1682 € | −2232 € | −1350 € | −963 € | 375 € | 7687 € |
| Aruandeaasta kasum | 1682 € | −2232 € | −1350 € | −963 € | 375 € | 7687 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 39 100 € | 45 000 € | 44 600 € | 22 000 € |
| Varad kokku | 5220 € | 3538 € | 6244 € | 7607 € | 8413 € | 8175 € |
| sh käibevarad | 5220 € | 3538 € | 6162 € | 5138 € | 7936 € | 8175 € |
| sh raha | 3963 € | 1213 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 5200 € | 3518 € | 5750 € | 7099 € | 8061 € | 7687 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 20,00 € | 20,00 € | 494 € | 508 € | 352 € | 488 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 99,4 % | 92,1 % | 93,3 % | 95,8 % | 94,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,7 % | -5,2 % | -2,8 % | -2,1 % | 0,8 % | 24,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.