Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14980226

CamKat Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14980226
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 202526
  • Müügitulu 20251 013 870 €
  • KMKR numberEE102505678
  • Sellel aadressil on registreeritud 20 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 28.05.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.05.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
CamKat Invest OÜ
Registrikood
14980226
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.05.2020
KMKR number
EE102505678
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 26c/1-8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv26 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu1 013 870 €+20
Müügitulu muutus1 017 587 € → 1 013 870 €-0,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €254 tuh €509 tuh €763 tuh €1 mln €20202021202220231 017 587 €20241 013 870 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kokkupandavate metallehitiste tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 002 926 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kokkupandavate metallehitiste tootmine EMTAK 20251 002 926 €
2025Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 202510 944 €
2024Kokkupandavate metallehitiste tootmine EMTAK 2025970 141 €
2024Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 202547 446 €
2023Kokkupandavate metallehitiste tootmine EMTAK 2008893 002 €
2023Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 200871 093 €
2022Kokkupandavate metallehitiste tootmine EMTAK 2008247 705 €
2022Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20087008 €
2022Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 20083840 €
2021Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20085133 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20085501 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
071421282020202120222023282024262025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202526
202428
202327
20226
20211
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu1 013 870 €1 017 587 €964 095 €258 553 €5133 €5501 €
Ärikasum enne makse43 216 €48 369 €65 403 €51 726 €3691 €5349 €
Aruandeaasta kasum33 041 €48 369 €65 403 €51 726 €3691 €5349 €
Tööjõukulud543 369 €546 247 €506 286 €133 352 €524 €0,00 €
Varad kokku153 831 €183 694 €227 372 €202 052 €18 025 €12 974 €
sh käibevarad140 907 €171 152 €215 277 €195 928 €18 025 €12 974 €
sh raha47 964 €75 758 €117 505 €48 109 €
Omakapital54 352 €57 387 €87 418 €63 265 €11 539 €7849 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised99 479 €126 307 €139 954 €138 787 €6486 €5125 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)262827610
Omakapitali osakaal varadest35,3 %31,2 %38,4 %31,3 %64,0 %60,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,3 %4,8 %6,8 %20,0 %71,9 %97,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang