Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14980953

Lina Rai OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14980953
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202534 807 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 1016 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

56/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 01.06.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.06.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Lina Rai OÜ
Registrikood
14980953
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.06.2020
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu34 807 €+9,8
Müügitulu muutus25 801 € → 34 807 €+10,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46481Kellade ja ehete hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €14 tuh €28 tuh €42 tuh €56 tuh €2020: 11 128 €20202021: 55 967 €55 967 €20212022: 30 711 €20222023: 23 057 €20232024: 25 801 €20242025: 34 807 €34 807 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kellade ja ehete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 34 807 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 202534 807 €
2024Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 202525 801 €
2023Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 200823 057 €
2022Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 200830 711 €
2021Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 200855 967 €
2020Kellade ja ehete hulgimüük EMTAK 200811 128 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 020202021: 1120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu34 807 €25 801 €23 057 €30 711 €55 969 €11 128 €
Ärikasum enne makse1467 €90,00 €1650 €1404 €−7945 €8394 €
Aruandeaasta kasum1467 €90,00 €1650 €1404 €−7945 €8394 €
Tööjõukulud32 288 €23 908 €12 672 €28 826 €59 532 €0,00 €
Varad kokku2703 €3883 €3793 €1923 €519 €8464 €
sh käibevarad2703 €3883 €3793 €1923 €519 €8464 €
sh raha0,00 €1236 €
Omakapital2703 €3883 €3793 €1854 €450 €8395 €
sh osa- või aktsiakapital25 000 €25 000 €25 000 €25 000 €25 000 €25 000 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €69,00 €69,00 €69,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111110
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %96,4 %86,7 %99,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,2 %0,3 %7,2 %4,6 %-14,2 %75,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang