Turundusinfo

Starel OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14983615
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202539 701 €

Üldandmed

Ärinimi
Starel OÜ
Registrikood
14983615
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.06.2020
KMKR number
Aadress
Põlva maakond, Kanepi vald, Kooli küla, Tuule

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

47/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu39 701 €+10,4
Müügitulu muutus37 459 € → 39 701 €+1,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
56211Toitlustamine üritustelPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2020: 23 752 €2021: 37 788 €2022: 15 870 €2023: 38 336 €2024: 37 459 €2025: 39 701 €39 701 €202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Toitlustamine üritustel teenis ettevõte 2025. aastal 39 701 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Toitlustamine üritustel EMTAK 202539 701 €
2024Toitlustamine üritustel EMTAK 202537 459 €
2023Toitlustamine üritustel EMTAK 200838 336 €
2022Toitlustamine üritustel EMTAK 200815 870 €
2021Toitlustamine üritustel EMTAK 200837 788 €
2020Toitlustamine üritustel EMTAK 200823 752 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2020: 002021: 02022: 02023: 02024: 02025: 00202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu39 701 €37 459 €38 336 €15 870 €37 788 €23 752 €
Ärikasum enne makse−1450 €−19 786 €6411 €126 €12 048 €8000 €
Aruandeaasta kasum−1450 €−19 786 €6411 €126 €12 048 €8000 €
Tööjõukulud2371 €2194 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku5800 €6886 €26 572 €20 574 €22 067 €8000 €
sh käibevarad375 €585 €18 343 €12 522 €13 139 €5680 €
sh raha355 €585 €
Omakapital5336 €6786 €26 572 €20 161 €20 035 €8000 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised464 €100 €0,00 €413 €2032 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest92,0 %98,5 %100,0 %98,0 %90,8 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-3,7 %-52,8 %16,7 %0,8 %31,9 %33,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang