Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14987211

Amprack OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14987211
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202569 455 €
  • KMKR numberEE102291254

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 10.06.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.06.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Amprack OÜ
Registrikood
14987211
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.06.2020
KMKR number
EE102291254
Aadress
Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Rannametsa küla, Tiru

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu69 455 €+12,6
Müügitulu muutus54 017 € → 69 455 €+8,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
90391Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €35 tuh €52 tuh €69 tuh €2020: 13 142 €20202021: 29 549 €20212022: 60 592 €20222023: 58 873 €20232024: 54 017 €20242025: 69 455 €69 455 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused teenis ettevõte 2025. aastal 69 455 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 202569 455 €
2024Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused EMTAK 202554 017 €
2023Lavakunsti abitegevused EMTAK 200858 873 €
2022Lavakunsti abitegevused EMTAK 200860 592 €
2021Lavakunsti abitegevused EMTAK 200829 549 €
2020Lavakunsti abitegevused EMTAK 200813 142 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 020202021: 1120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu69 455 €54 017 €58 873 €60 592 €29 549 €13 142 €
Ärikasum enne makse7201 €−2836 €10 034 €22 243 €5874 €10 536 €
Aruandeaasta kasum7201 €−2836 €6784 €22 243 €5874 €10 536 €
Tööjõukulud42 195 €36 089 €29 459 €29 321 €17 140 €0,00 €
Varad kokku40 416 €32 859 €37 906 €44 629 €21 778 €11 110 €
sh käibevarad38 388 €28 687 €31 591 €38 211 €21 778 €11 110 €
sh raha31 329 €21 932 €22 189 €
Omakapital36 076 €28 875 €34 937 €41 154 €18 910 €10 536 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised4340 €3984 €2969 €3475 €2868 €574 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111110
Omakapitali osakaal varadest89,3 %87,9 %92,2 %92,2 %86,8 %94,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust10,4 %-5,3 %11,5 %36,7 %19,9 %80,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang