Registrikaart · Äriregistri kanne 14991425
Viies Maitse OÜ
- Registrikood14991425
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025587 909 €
- KMKR numberEE102325243
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 38 687 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viies Maitse OÜ
- Registrikood
- 14991425
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.06.2020
- KMKR number
- EE102325243
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Vilmsi tn 58-18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 587 909 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 503 633 € → 587 909 € | +5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 38 687 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253736795
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47111 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 587 909 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 587 909 € |
| 2024 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 503 633 € |
| 2023 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 430 319 € |
| 2022 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 359 488 € |
| 2021 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 373 116 € |
| 2020 | Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2008 | 60 260 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 587 909 € | 503 633 € | 430 319 € | 359 488 € | 373 116 € | 60 260 € |
| Ärikasum enne makse | 1673 € | 38 729 € | 55,00 € | −1112 € | −13 000 € | 13 234 € |
| Aruandeaasta kasum | 1673 € | 38 729 € | 55,00 € | −1112 € | −13 000 € | 13 234 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 242 226 € | 279 160 € | 278 173 € | 273 577 € | 247 914 € | 67 140 € |
| sh käibevarad | 189 131 € | 226 606 € | 244 573 € | 259 665 € | 232 131 € | 65 082 € |
| sh raha | 3090 € | 13 347 € | 17 818 € | 26 345 € | 63 565 € | 53 677 € |
| Omakapital | 42 079 € | 40 405 € | 1676 € | 1621 € | 2734 € | 15 734 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 145 765 € | 238 755 € | 276 497 € | 271 956 € | 245 180 € | 51 406 € |
| Pikaajalised kohustised | 54 382 € | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,4 % | 14,5 % | 0,6 % | 0,6 % | 1,1 % | 23,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | 7,7 % | 0,0 % | −0,3 % | −3,5 % | 22,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 38 687 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.