Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14992531

Bare Type Studio OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14992531
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20254672 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 17.06.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.06.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Bare Type Studio OÜ
Registrikood
14992531
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.06.2020
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu4672 €+1,8
Müügitulu muutus6524 € → 4672 €-8,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74121Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioonPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €3933 €7865 €12 tuh €16 tuh €2020: 11 351 €20202021: 4833 €20212022: 15 730 €15 730 €20222023: 5863 €20232024: 6524 €20242025: 4672 €4672 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 4672 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 20254672 €
2024Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 20256524 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20085863 €
2022Arhitektitegevused EMTAK 200815 730 €
2021Arhitektitegevused EMTAK 20084833 €
2020Arhitektitegevused EMTAK 200811 351 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 020202021: 1120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20221
20211
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu4672 €6524 €5863 €15 730 €4833 €11 351 €
Ärikasum enne makse2872 €4715 €−2829 €5276 €−8829 €8442 €
Aruandeaasta kasum2872 €4715 €−2829 €5276 €−8829 €8442 €
Tööjõukulud0,00 €170 €4722 €2090 €10 808 €0,00 €
Varad kokku9648 €7016 €2061 €5018 €906 €8734 €
sh käibevarad9648 €7016 €2061 €5018 €906 €8734 €
sh raha9648 €7016 €906 €
Omakapital9648 €6776 €2061 €4890 €−387 €8442 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €240 €0,00 €128 €1293 €292 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)011110
Omakapitali osakaal varadest100,0 %96,6 %100,0 %97,4 %-42,7 %96,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust61,5 %72,3 %-48,3 %33,5 %-182,7 %74,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang