Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14995251

Lekniv OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14995251
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025214 459 €
  • KMKR numberEE102269118

Usaldusväärsuse indeks

69/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 25.06.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.06.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Lekniv OÜ
Registrikood
14995251
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.06.2020
KMKR number
EE102269118
Aadress
Lääne-Viru maakond, Väike-Maarja vald, Väike-Maarja alevik, Lõuna tn 19-6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu214 459 €+17,1
Müügitulu muutus120 406 € → 214 459 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €63 tuh €125 tuh €188 tuh €250 tuh €2020: 0,00 €20202021: 38 167 €20212022: 250 401 €250 401 €20222023: 193 065 €20232024: 120 406 €20242025: 214 459 €214 459 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 214 459 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025214 459 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025120 406 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008193 065 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008250 401 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200838 167 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20080,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342020: 020202021: 4420212022: 420222023: 320232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20233
20224
20214
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu214 459 €120 406 €193 065 €250 401 €38 167 €0,00 €
Ärikasum enne makse14 141 €10 835 €41 940 €18 864 €23 095 €−215 €
Aruandeaasta kasum11 909 €2448 €38 062 €14 303 €23 095 €−215 €
Tööjõukulud78 760 €59 958 €75 100 €108 464 €7019 €0,00 €
Varad kokku78 096 €62 219 €128 460 €97 035 €40 907 €2535 €
sh käibevarad50 731 €35 049 €93 705 €50 694 €40 907 €2535 €
sh raha40 124 €11 918 €82 829 €15 184 €11 183 €
Omakapital58 256 €46 347 €43 937 €21 389 €25 620 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised19 840 €15 872 €77 300 €59 786 €15 287 €
Pikaajalised kohustised0,00 €7223 €15 860 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)223440
Omakapitali osakaal varadest74,6 %74,5 %34,2 %22,0 %62,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust5,6 %2,0 %19,7 %5,7 %60,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang