Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14997936

J Resources OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14997936
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202514 084 €
  • KMKR numberEE102327872

Usaldusväärsuse indeks

27/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 30.06.2020Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.06.2020 2020, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
J Resources OÜ
Registrikood
14997936
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.06.2020
KMKR number
EE102327872
Aadress

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 27 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu14 084 €+6,2
Müügitulu muutus26 284 € → 14 084 €-13,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €15 tuh €30 tuh €45 tuh €59 tuh €2020: 29 518 €20202021: 35 238 €20212022: 34 454 €20222023: 59 493 €59 493 €20232024: 26 284 €20242025: 14 084 €14 084 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 14 084 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202514 084 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202526 284 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200859 493 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200834 454 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200835 238 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200829 518 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112020: 0020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu14 084 €26 284 €59 493 €34 454 €35 238 €29 518 €
Ärikasum enne makse125 549 €71 262 €68 448 €28 476 €30 560 €35 887 €
Aruandeaasta kasum125 480 €71 262 €68 448 €28 476 €30 560 €35 887 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku368 219 €241 573 €169 194 €99 762 €70 350 €38 940 €
sh käibevarad368 219 €241 573 €169 194 €99 762 €70 350 €38 940 €
sh raha77 284 €93 458 €87 771 €
Omakapital362 613 €237 133 €165 871 €97 423 €68 947 €38 387 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised5606 €4440 €3323 €2339 €1403 €553 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest98,5 %98,2 %98,0 %97,7 %98,0 %98,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust890,9 %271,1 %115,1 %82,6 %86,7 %121,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang