Registrikaart · Äriregistri kanne 14998491
Global4solar OÜ
- Registrikood14998491
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20231
- Müügitulu 2023201 491 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 270 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Global4solar OÜ
- Registrikood
- 14998491
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.07.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Tänassilma tee 65
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 22 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 201 491 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 250 820 € → 201 491 € | -5,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 11 270 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253077822
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektri- ja sidevõrkude ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 201 491 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 201 491 € |
| 2022 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 250 820 € |
| 2021 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 351 255 € |
| 2020 | Mootorite ja turbiinide tootmine, v.a õhusõidukite, mootorsõidukite ja mootorrataste mootorid EMTAK 2008 | 172 502 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 201 491 € | 250 820 € | 351 255 € | 172 502 € |
| Ärikasum enne makse | 701 € | −165 594 € | 166 927 € | 3675 € |
| Aruandeaasta kasum | −93,00 € | −165 594 € | 166 927 € | 3675 € |
| Tööjõukulud | 14 674 € | 49 254 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 193 206 € | 174 381 € | 325 793 € | 76 482 € |
| sh käibevarad | 190 469 € | 170 794 € | 321 734 € | 76 482 € |
| sh raha | 467 € | 132 € | 72 188 € | — |
| Omakapital | 5199 € | 5008 € | 170 602 € | 3675 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 38 168 € | 169 373 € | 155 191 € | 72 807 € |
| Pikaajalised kohustised | 149 839 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,7 % | 2,9 % | 52,4 % | 4,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,0 % | −66,0 % | 47,5 % | 2,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 270 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.