Expert Solutions OÜ
- Registrikood14999272
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2024171 997 €
- KMKR numberEE102268177
Üldandmed
- Ärinimi
- Expert Solutions OÜ
- Registrikood
- 14999272
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.07.2020
- KMKR number
- EE102268177
- Aadress
- Harju maakond, Kose vald, Oru küla, Männimäe vkt 8-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 171 997 € | +16,2 |
| Müügitulu muutus | 143 706 € → 171 997 € | +5,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253020706
- Veebileht varviexpert.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25511 | Metallpindade katmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metallpindade katmine teenis ettevõte 2024. aastal 171 997 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Metallpindade katmine EMTAK 2025 | 171 997 € |
| 2023 | Metallpindade katmine EMTAK 2025 | 143 706 € |
| 2022 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 169 755 € |
| 2021 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 51 483 € |
| 2020 | Metallitöötlus ja metallpindade katmine EMTAK 2008 | 42 961 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 171 997 € | 143 706 € | 169 755 € | 51 483 € | 42 961 € |
| Ärikasum enne makse | 978 € | 5420 € | 4411 € | −42 354 € | 337 € |
| Aruandeaasta kasum | 978 € | 5420 € | 4411 € | −42 354 € | 337 € |
| Tööjõukulud | 18 982 € | 3601 € | 6490 € | 10 400 € | 1895 € |
| Varad kokku | 32 295 € | 23 057 € | 61 140 € | 4028 € | 18 152 € |
| sh käibevarad | 23 483 € | 11 499 € | 61 140 € | 4028 € | 18 152 € |
| sh raha | 3386 € | 1010 € | 330 € | 3987 € | 206 € |
| Omakapital | 10 899 € | 9921 € | 4501 € | −7017 € | 337 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 396 € | 13 136 € | 56 639 € | 11 045 € | 17 815 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,7 % | 43,0 % | 7,4 % | -174,2 % | 1,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 3,8 % | 2,6 % | -82,3 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.