Registrikaart · Äriregistri kanne 16004329
Scandinavian Crew OÜ
- Registrikood16004329
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20244
- Müügitulu 2024276 780 €
- KMKR numberEE102313941
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Scandinavian Crew OÜ
- Registrikood
- 16004329
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.07.2020
- KMKR number
- EE102313941
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Keila linn, Koidu tn 10b
- Aadress kehtib alates
- 08.07.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Hulemand Invest OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 24.10.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andreas Mändmets | Juhatuse liige | 08.07.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tiina Mändmets | kaudne osalus | 22.01.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 276 780 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 799 844 € → 276 780 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725073620
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 276 780 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 276 780 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 799 844 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 718 565 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 263 180 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 276 780 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Rootsi | 276 780 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 4 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 21 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 276 780 € | 799 844 € | 718 565 € | 1 263 180 € |
| Ärikasum | −55 475 € | −7314 € | 6555 € | 5687 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −69 013 € | −7955 € | 6242 € | 5023 € |
| Aruandeaasta kasum | −69 013 € | −7955 € | 6241 € | 3659 € |
| Tööjõukulud | 116 879 € | 471 183 € | 328 894 € | 692 583 € |
| Põhivarade kulum | 5433 € | 5433 € | 5433 € | — |
| Varad kokku | 78 243 € | 182 948 € | 203 840 € | 151 463 € |
| sh käibevarad | 65 200 € | 166 648 € | 182 107 € | 124 297 € |
| sh põhivarad | 13 043 € | 16 300 € | 21 733 € | 27 166 € |
| sh raha | 658 € | 4543 € | 12 227 € | 2254 € |
| Omakapital | −64 568 € | 4445 € | 12 400 € | 6159 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1945 € | 9900 € | 3659 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 74 811 € | 178 503 € | 191 440 € | 145 304 € |
| Pikaajalised kohustised | 68 000 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 11 | 11 | 21 |
| Ärikasum enne kulumit | −50 042 € | −1881 € | 11 988 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2025 | 09.07.2024 | 22.09.2023 | 26.10.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | −82,5 % | 2,4 % | 6,1 % | 4,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −24,9 % | −1,0 % | 0,9 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.