Registrikaart · Äriregistri kanne 16004841
Renedes Commodity Trading OÜ
- Registrikood16004841
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025450 421 €
- Sellel aadressil on registreeritud 1016 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Renedes Commodity Trading OÜ
- Registrikood
- 16004841
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.07.2020
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2
- Aadress kehtib alates
- 08.07.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alexandre Mougel | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alexandre Mougel | Juhatuse liige | 08.07.2020 |
| B2baltics consulting OÜ | Kontaktisik | 08.06.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alexandre Mougel | otsene osalus | 08.07.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 450 421 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 63 112 € → 450 421 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46832 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 450 421 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 450 421 € |
| 2024 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 63 112 € |
| 2023 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 86 259 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 373 524 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 3 647 253 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 450 421 € | 63 112 € | 86 259 € | 373 524 € | 3 647 253 € |
| Ärikasum | 49 398 € | 7680 € | 59 960 € | 78 125 € | 9141 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 78 526 € | 166 067 € | 57 507 € | 68 995 € | 4927 € |
| Aruandeaasta kasum | 78 526 € | 166 067 € | 57 507 € | 68 995 € | 4927 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 492 341 € | 323 562 € | 131 429 € | 87 329 € | 20 652 € |
| sh käibevarad | 492 341 € | 323 562 € | 131 429 € | 87 329 € | 20 652 € |
| sh raha | 389 500 € | 323 374 € | 120 047 € | 73 140 € | 314 € |
| Omakapital | 376 023 € | 297 496 € | 131 429 € | 73 922 € | 4927 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 297 497 € | 131 429 € | 73 922 € | 4927 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 116 318 € | 26 066 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 13 407 € | 15 725 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 27.03.2026 | 27.02.2025 | 04.07.2024 | 30.05.2024 | 09.08.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,4 % | 91,9 % | 100,0 % | 84,6 % | 23,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,4 % | 263,1 % | 66,7 % | 18,5 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.