ErgoSol OÜ
- Registrikood16006051
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202539 671 €
- KMKR numberEE102270725
Üldandmed
- Ärinimi
- ErgoSol OÜ
- Registrikood
- 16006051
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.07.2020
- KMKR number
- EE102270725
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Radisti tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
37/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 39 671 € | +10,4 |
| Müügitulu muutus | 60 590 € → 39 671 € | -10,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725105389
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 39 671 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 39 671 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 60 590 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 147 400 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 140 133 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 54 988 € |
| 2020 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 38 129 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 671 € | 60 590 € | 147 400 € | 140 133 € | 54 988 € | 38 129 € |
| Ärikasum enne makse | −6405 € | −20 017 € | −16 340 € | 20 600 € | 510 € | −310 € |
| Aruandeaasta kasum | −6405 € | −20 017 € | −16 340 € | 20 600 € | 510 € | −310 € |
| Tööjõukulud | 22 091 € | 24 918 € | 34 211 € | 35 066 € | 26 229 € | 31 841 € |
| Varad kokku | 5882 € | 12 742 € | 22 084 € | 30 326 € | 6538 € | 7513 € |
| sh käibevarad | 3141 € | 8727 € | 16 734 € | 26 198 € | 5588 € | 6310 € |
| sh raha | 8,00 € | 1785 € | 13 249 € | 5625 € | 3040 € | 3810 € |
| Omakapital | 1538 € | −13 057 € | 6960 € | 23 300 € | 2700 € | 2190 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4344 € | 25 799 € | 15 124 € | 7026 € | 3838 € | 5323 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,1 % | -102,5 % | 31,5 % | 76,8 % | 41,3 % | 29,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -16,1 % | -33,0 % | -11,1 % | 14,7 % | 0,9 % | -0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.