Turundusinfo

PHARMOS OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16007151
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025284 307 €
  • KMKR numberEE102271054

Üldandmed

Ärinimi
PHARMOS OÜ
Registrikood
16007151
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.07.2020
KMKR number
EE102271054
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Virbi tn 4

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu284 307 €+18,2
Müügitulu muutus291 526 € → 284 307 €-0,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
47731Ravimite jaemüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2020: 34 712 €2021: 208 283 €2022: 246 570 €2023: 274 558 €2024: 291 526 €291 526 €2025: 284 307 €284 307 €202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Apteekide tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 284 307 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Apteekide tegevus EMTAK 2025284 307 €
2024Apteekide tegevus EMTAK 2025291 526 €
2023Apteekide tegevus EMTAK 2008274 558 €
2022Apteekide tegevus EMTAK 2008246 570 €
2021Apteekide tegevus EMTAK 2008208 283 €
2020Apteekide tegevus EMTAK 200834 712 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2020: 222021: 22022: 22023: 22024: 22025: 22202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja202520242023202220212020
Müügitulu284 307 €291 526 €274 558 €246 570 €208 283 €34 712 €
Ärikasum enne makse216 €519 €110 €1293 €12 945 €10 699 €
Aruandeaasta kasum216 €519 €110 €1293 €12 945 €10 699 €
Tööjõukulud31 820 €30 980 €26 779 €22 161 €19 006 €3210 €
Varad kokku47 178 €50 197 €44 124 €58 215 €50 554 €42 159 €
sh käibevarad47 178 €50 197 €44 124 €58 215 €50 554 €42 159 €
sh raha3334 €3917 €1149 €9975 €
Omakapital8282 €8066 €7547 €27 437 €26 144 €13 199 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised38 896 €42 131 €36 577 €30 778 €24 410 €28 960 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)222222
Omakapitali osakaal varadest17,6 %16,1 %17,1 %47,1 %51,7 %31,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,1 %0,2 %0,0 %0,5 %6,2 %30,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang