Registrikaart · Äriregistri kanne 16013944
PANAMEEDIA OÜ
- Registrikood16013944
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 2023766 537 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PANAMEEDIA OÜ
- Registrikood
- 16013944
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.07.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sõpruse pst 192
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 766 537 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 569 863 € → 766 537 € | +10,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725161990
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96099 | Muu teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu teenindus teenis ettevõte 2023. aastal 766 537 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 766 537 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 569 863 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 436 902 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 766 537 € | 569 863 € | 436 902 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 183 318 € | 85 140 € | 300 307 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 183 318 € | 85 140 € | 300 307 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 568 765 € | 703 973 € | 436 902 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 568 765 € | 703 973 € | 436 902 € | 2500 € |
| sh raha | 568 765 € | 703 973 € | 436 902 € | 0,00 € |
| Omakapital | 568 765 € | 385 447 € | 300 307 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 318 526 € | 136 595 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 54,8 % | 68,7 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,9 % | 14,9 % | 68,7 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.