Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16014151

Sync Interactive OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16014151
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202542 942 €
  • KMKR numberEE102638464

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 22.07.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.07.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Sync Interactive OÜ
Registrikood
16014151
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.07.2020
KMKR number
EE102638464
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vibu tn 4-43

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu42 942 €+10,7
Müügitulu muutus53 747 € → 42 942 €-6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62901Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €21 tuh €42 tuh €63 tuh €84 tuh €2021: 12 493 €20212022: 59 650 €20222023: 83 878 €83 878 €20232024: 53 747 €20242025: 42 942 €42 942 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 42 942 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 202542 942 €
2024Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 202553 747 €
2023Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200883 878 €
2022Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200859 650 €
2021Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 200812 493 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112021: 1120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu42 942 €53 747 €83 878 €59 650 €12 493 €
Ärikasum enne makse1405 €−6461 €−6164 €5805 €2414 €
Aruandeaasta kasum1405 €−6461 €−6164 €5805 €2414 €
Tööjõukulud37 926 €45 734 €48 267 €22 545 €6575 €
Varad kokku3946 €3831 €7387 €18 049 €10 719 €
sh käibevarad3946 €3831 €7387 €18 049 €10 719 €
sh raha591 €400 €2848 €8061 €
Omakapital−3002 €−4407 €2055 €8219 €2414 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised6948 €8238 €5332 €9830 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €8305 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11111
Omakapitali osakaal varadest-76,1 %-115,0 %27,8 %45,5 %22,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,3 %-12,0 %-7,3 %9,7 %19,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang