Accounting Services OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 34 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16016517
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202530 381 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Accounting Services OÜ
- Registrikood
- 16016517
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.07.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, F. R. Kreutzwaldi tn 43b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
38/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 30 381 € | +9,3 |
| Müügitulu muutus | 39 989 € → 30 381 € | -7,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258207197
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 30 381 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 30 381 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 39 989 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 39 947 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 39 599 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 14 180 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 381 € | 39 989 € | 39 947 € | 39 599 € | 14 180 € |
| Ärikasum enne makse | −2992 € | 73,00 € | 1105 € | 21 493 € | 12 334 € |
| Aruandeaasta kasum | −2992 € | 73,00 € | 1105 € | 21 493 € | 12 334 € |
| Tööjõukulud | 28 050 € | 27 480 € | 26 288 € | 14 006 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 37 800 € | 38 328 € | 38 924 € | 37 251 € | 12 409 € |
| sh käibevarad | 37 800 € | 38 328 € | 38 924 € | 37 251 € | 12 409 € |
| sh raha | 4940 € | 3628 € | — | 1368 € | 84,00 € |
| Omakapital | 32 015 € | 35 007 € | 34 934 € | 33 827 € | 12 334 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5785 € | 3321 € | 3990 € | 3424 € | 75,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,7 % | 91,3 % | 89,7 % | 90,8 % | 99,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -9,8 % | 0,2 % | 2,8 % | 54,3 % | 87,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.