Stormjet OÜ
- Registrikood16017110
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202513 420 €
- KMKR numberEE102458288
Üldandmed
- Ärinimi
- Stormjet OÜ
- Registrikood
- 16017110
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.07.2020
- KMKR number
- EE102458288
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 70-50
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 13 420 € | +6 |
| Müügitulu muutus | 22 918 € → 13 420 € | -12,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256110810
- Mobiil +37258132015
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52311 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubaveoga seotud vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 13 420 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus EMTAK 2025 | 13 420 € |
| 2024 | Kaubaveoga seotud vahendusteenus EMTAK 2025 | 22 918 € |
| 2023 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 139 467 € |
| 2022 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 27 260 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 59 300 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 420 € | 22 918 € | 139 467 € | 27 260 € | 59 300 € |
| Ärikasum enne makse | 19 597 € | 156 120 € | 1065 € | 3392 € | 59 154 € |
| Aruandeaasta kasum | 19 597 € | 156 120 € | 1065 € | 3392 € | 59 154 € |
| Tööjõukulud | 6287 € | 2955 € | 0,00 € | 8919 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 507 518 € | 464 511 € | 82 587 € | 89 636 € | 59 154 € |
| sh käibevarad | 56 631 € | 15 064 € | 16 554 € | 23 603 € | 59 154 € |
| sh raha | 5239 € | 12 587 € | 16 554 € | 22 023 € | 59 154 € |
| Omakapital | 258 304 € | 238 707 € | 82 587 € | 89 636 € | 59 154 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 249 214 € | 225 804 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,9 % | 51,4 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 146,0 % | 681,2 % | 0,8 % | 12,4 % | 99,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.