TARDICS EUROOPA OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 1549 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood16017480
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202421 577 €
- KMKR numberEE102276075
Üldandmed
- Ärinimi
- TARDICS EUROOPA OÜ
- Registrikood
- 16017480
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.07.2020
- KMKR number
- EE102276075
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 67/1-13b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
44/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 21 577 € | +7,9 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3726431383
- Veebileht tardics.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58291 | Muu tarkvara kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2024. aastal 21 577 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025 | 21 577 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 1728 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 21 577 € | 0,00 € | 0,00 € | 1728 € |
| Ärikasum enne makse | −937 € | −9279 € | −1512 € | −426 € | 1448 € |
| Aruandeaasta kasum | −939 € | −9279 € | −1512 € | −426 € | 1448 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 14 200 € | 15 139 € | 24 418 € | 11 730 € | 12 156 € |
| sh käibevarad | 2746 € | 3256 € | 12 164 € | 11 658 € | 12 060 € |
| sh raha | 2518 € | 3153 € | — | — | — |
| Omakapital | 14 200 € | 15 139 € | 24 418 € | 11 730 € | 12 156 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 000 € | 25 000 € | 25 000 € | 10 800 € | 10 800 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -43,0 % | — | — | 83,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.