Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16018226

Sinemaestra OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16018226
  • Asutatud2020 (6 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025780 €

Usaldusväärsuse indeks

35/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 29.07.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.07.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Sinemaestra OÜ
Registrikood
16018226
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.07.2020
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Savi tn 37-11
Aadress kehtib alates
29.07.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Lauri Saluveer100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Lauri SaluveerJuhatuse liige29.07.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Lauri Saluveerkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige29.07.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 35 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg6 aastat registris+15
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu780 €0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74201FotograafiaPõhitegevusala
59111Kinofilmide ja videote tootmine

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7265 €15 tuh €22 tuh €29 tuh €29 060 €202120222023ei kajastu2024780 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Fotograafia teenis ettevõte 2025. aastal 690 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Fotograafia EMTAK 2025690 €
2025Kinofilmide ja videote tootmine EMTAK 202590,00 €
2023Fotograafia EMTAK 2008545 €
2022Telesaadete tootmine EMTAK 20083500 €
2022Disainerite tegevus EMTAK 20082340 €
2022Fotograafia EMTAK 20081188 €
2021Telesaadete tootmine EMTAK 200829 060 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu780 €0,00 €545 €7028 €29 060 €
Ärikasum760 €−95,00 €−1547 €2763 €2277 €
Kasum enne tulumaksustamist760 €−95,00 €−1547 €2763 €2277 €
Aruandeaasta kasum760 €−95,00 €−1547 €2763 €2277 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €1577 €1750 €12 254 €
Varad kokku4158 €3398 €3493 €5323 €4316 €
sh käibevarad4158 €3398 €3493 €5323 €4316 €
sh raha4158 €3398 €3493 €5323 €2566 €
Omakapital4158 €3398 €3493 €5040 €2277 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum3398 €3493 €5040 €2277 €
Lühiajalised kohustised0,00 €283 €2039 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00001
Aruanne esitatud29.06.202627.06.202501.07.202430.06.202329.06.2022
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %94,7 %52,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust97,4 %−283,9 %39,3 %7,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang