Top-D OÜ
- Registrikood16022883
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202538 574 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Top-D OÜ
- Registrikood
- 16022883
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.08.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Lille tn 19-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 38 574 € | +10,2 |
| Müügitulu muutus | 30 196 € → 38 574 € | +8,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253462090
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74111 | Tööstustoote- ja moedisain | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööstustoote- ja moedisain teenis ettevõte 2025. aastal 38 574 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööstustoote- ja moedisain EMTAK 2025 | 38 574 € |
| 2024 | Tööstustoote- ja moedisain EMTAK 2025 | 30 196 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 26 122 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 29 770 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 39 055 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 14 318 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 574 € | 30 196 € | 26 122 € | 29 770 € | 39 055 € | 14 318 € |
| Ärikasum enne makse | 13 127 € | 344 € | −4492 € | 2658 € | 12 715 € | 6125 € |
| Aruandeaasta kasum | 11 717 € | 81,00 € | −4492 € | 1853 € | 11 965 € | 6125 € |
| Tööjõukulud | 19 547 € | 19 601 € | 19 570 € | 21 108 € | 21 591 € | 4431 € |
| Varad kokku | 16 566 € | 12 648 € | 14 330 € | 18 245 € | 20 463 € | 10 679 € |
| sh käibevarad | 16 566 € | 12 648 € | 13 245 € | 16 677 € | 20 463 € | 10 679 € |
| sh raha | 16 566 € | 7398 € | — | 13 230 € | 15 805 € | 7426 € |
| Omakapital | 16 566 € | 9849 € | 11 381 € | 15 873 € | 17 590 € | 8625 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 2799 € | 2949 € | 2372 € | 2873 € | 2054 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 77,9 % | 79,4 % | 87,0 % | 86,0 % | 80,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 30,4 % | 0,3 % | -17,2 % | 6,2 % | 30,6 % | 42,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.