Ceiling OÜ
- Registrikood16024445
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202574 621 €
- KMKR numberEE102278277
Üldandmed
- Ärinimi
- Ceiling OÜ
- Registrikood
- 16024445
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.08.2020
- KMKR number
- EE102278277
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Kohatu küla, Hundi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 74 621 € | +12,9 |
| Müügitulu muutus | 67 245 € → 74 621 € | +3,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256359905
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 74 621 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 74 621 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 67 245 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 96 799 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 106 377 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 101 518 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 621 € | 67 245 € | 96 799 € | 106 377 € | 101 518 € |
| Ärikasum enne makse | 12 909 € | −22 035 € | 2733 € | 50 941 € | 44 014 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 909 € | −22 035 € | 2733 € | 50 941 € | 44 014 € |
| Tööjõukulud | 25 636 € | 14 728 € | 23 364 € | 25 519 € | 10 939 € |
| Varad kokku | 93 757 € | 89 709 € | 104 867 € | 105 027 € | 49 141 € |
| sh käibevarad | 93 049 € | 87 634 € | 100 964 € | 99 297 € | 44 081 € |
| sh raha | 1232 € | 322 € | 2514 € | 5798 € | — |
| Omakapital | 91 062 € | 78 152 € | 100 188 € | 97 455 € | 46 514 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2695 € | 11 557 € | 4679 € | 7572 € | 2627 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 87,1 % | 95,5 % | 92,8 % | 94,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,3 % | -32,8 % | 2,8 % | 47,9 % | 43,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.