Andify OÜ
- Registrikood16025775
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202566 581 €
- KMKR numberEE102540811
Üldandmed
- Ärinimi
- Andify OÜ
- Registrikood
- 16025775
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.08.2020
- KMKR number
- EE102540811
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Luha tn 2-6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 66 581 € | +12,4 |
| Müügitulu muutus | 51 237 € → 66 581 € | +9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256785425
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 66 581 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 66 581 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 51 237 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 38 459 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 27 743 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 21 576 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 8984 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 66 581 € | 51 237 € | 38 459 € | 27 743 € | 21 576 € | 8984 € |
| Ärikasum enne makse | 12 919 € | 29 329 € | 17 123 € | 10 591 € | 3530 € | 3075 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 916 € | 29 323 € | 17 117 € | 10 591 € | 3530 € | 3075 € |
| Tööjõukulud | 13 166 € | 12 253 € | 7904 € | 9122 € | 7762 € | 1206 € |
| Varad kokku | 97 056 € | 79 266 € | 39 940 € | 21 565 € | 10 343 € | 6323 € |
| sh käibevarad | 41 449 € | 33 934 € | 27 051 € | 20 324 € | 10 343 € | 6323 € |
| sh raha | 13 897 € | 31 698 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 79 022 € | 66 106 € | 36 782 € | 19 696 € | 9104 € | 5575 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 18 034 € | 13 160 € | 3158 € | 1869 € | 1239 € | 748 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,4 % | 83,4 % | 92,1 % | 91,3 % | 88,0 % | 88,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 19,4 % | 57,2 % | 44,5 % | 38,2 % | 16,4 % | 34,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.