Rvr OÜ
- Registrikood16025976
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202512 803 €
- KMKR numberEE102369490
Üldandmed
- Ärinimi
- Rvr OÜ
- Registrikood
- 16025976
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.08.2020
- KMKR number
- EE102369490
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Kildemaa küla, Niidaste
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
27/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 12 803 € | +5,8 |
| Müügitulu muutus | 25 564 € → 12 803 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255536720
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
| 33121 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 7803 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 7803 € |
| 2025 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 5000 € |
| 2024 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025 | 25 564 € |
| 2023 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 15 702 € |
| 2022 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 30 966 € |
| 2022 | Kodumajutused EMTAK 2008 | 100 € |
| 2021 | Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008 | 11 229 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 803 € | 25 564 € | 15 702 € | 31 066 € | 11 229 € |
| Ärikasum enne makse | 6,00 € | −1246 € | −307 € | −2182 € | 1251 € |
| Aruandeaasta kasum | 8,00 € | −1246 € | −307 € | −2182 € | 1251 € |
| Tööjõukulud | 6976 € | 11 401 € | 11 668 € | 10 413 € | 4014 € |
| Varad kokku | 20 836 € | 19 741 € | 19 132 € | 27 630 € | 2965 € |
| sh käibevarad | 1630 € | 2591 € | 1931 € | 9660 € | 1465 € |
| sh raha | — | — | — | 7900 € | — |
| Omakapital | 1262 € | 1254 € | 1261 € | 1569 € | 1251 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4114 € | 2887 € | 17 871 € | 26 061 € | 1714 € |
| Pikaajalised kohustised | 15 460 € | 15 600 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,1 % | 6,4 % | 6,6 % | 5,7 % | 42,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -4,9 % | -2,0 % | -7,0 % | 11,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.