89COINS OÜ
- Registrikood16027076
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202521 840 €
- KMKR numberEE102295357
Üldandmed
- Ärinimi
- 89COINS OÜ
- Registrikood
- 16027076
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.08.2020
- KMKR number
- EE102295357
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 11/1-34
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
28/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 21 840 € | +8 |
| Müügitulu muutus | 48 498 € → 21 840 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 21 840 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 21 840 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 48 498 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 5340 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 5842 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 67 337 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 840 € | 48 498 € | 5340 € | 5842 € | 67 337 € |
| Ärikasum enne makse | −8001 € | −8448 € | −30 644 € | −8015 € | 29 131 € |
| Aruandeaasta kasum | −8001 € | −8448 € | −30 644 € | −8015 € | 29 131 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1156 € | 17 419 € |
| Varad kokku | 1348 € | 6698 € | 2555 € | 31 186 € | 33 169 € |
| sh käibevarad | 915 € | 6028 € | 2462 € | 30 982 € | 32 854 € |
| sh raha | 156 € | 4987 € | 1421 € | 1532 € | 3410 € |
| Omakapital | −2756 € | 5245 € | 2471 € | 31 116 € | 31 631 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 16 000 € | 16 000 € | 11 000 € | 10 000 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4104 € | 1453 € | 84,00 € | 70,00 € | 1538 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | -204,5 % | 78,3 % | 96,7 % | 99,8 % | 95,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -36,6 % | -17,4 % | -573,9 % | -137,2 % | 43,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.