Registrikaart · Äriregistri kanne 16028532
JELS OÜ
- Registrikood16028532
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202551 589 €
- KMKR numberEE102396418
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- JELS OÜ
- Registrikood
- 16028532
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.08.2020
- KMKR number
- EE102396418
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 145a-29
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 51 589 € | +11,4 | |
| Müügitulu muutus | 114 275 € → 51 589 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 51 589 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 51 589 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 114 275 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 173 720 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 117 040 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 80 050 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 23 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 589 € | 114 275 € | 173 720 € | 117 040 € | 80 050 € | 23 200 € |
| Ärikasum enne makse | −27 473 € | 61 382 € | 93 953 € | 84 467 € | 68 869 € | 23 200 € |
| Aruandeaasta kasum | −27 473 € | 61 382 € | 92 753 € | 84 467 € | 68 869 € | 23 200 € |
| Tööjõukulud | 14 778 € | 15 785 € | 12 984 € | 2944 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 301 180 € | 330 781 € | 270 029 € | 178 223 € | 131 160 € | 23 200 € |
| sh käibevarad | 160 396 € | 133 527 € | 175 421 € | 82 794 € | 33 947 € | 23 200 € |
| sh raha | 160 074 € | 127 995 € | 67 041 € | 68 588 € | 33 492 € | — |
| Omakapital | 299 890 € | 327 363 € | 265 980 € | 175 527 € | 91 060 € | 23 200 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1290 € | 3418 € | 4049 € | 2696 € | 40 100 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 99,0 % | 98,5 % | 98,5 % | 69,4 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -53,3 % | 53,7 % | 53,4 % | 72,2 % | 86,0 % | 100,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.