Telegram Media OÜ
- Registrikood16031729
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202547 784 €
- KMKR numberEE102281390
Üldandmed
- Ärinimi
- Telegram Media OÜ
- Registrikood
- 16031729
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.08.2020
- KMKR number
- EE102281390
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 30-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
32/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 47 784 € | +11,1 |
| Müügitulu muutus | 133 090 € → 47 784 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58131 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Ajakirjade jm perioodika kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 47 784 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2025 | 47 784 € |
| 2024 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2025 | 133 090 € |
| 2023 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 154 059 € |
| 2022 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 169 992 € |
| 2021 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 263 347 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 784 € | 133 090 € | 154 059 € | 169 992 € | 263 347 € |
| Ärikasum enne makse | 1612 € | 16 561 € | −4006 € | 6904 € | 6788 € |
| Aruandeaasta kasum | 1612 € | 16 561 € | −4006 € | 6904 € | 6788 € |
| Tööjõukulud | 5461 € | 21 987 € | 44 256 € | 60 782 € | 57 009 € |
| Varad kokku | 32 836 € | 31 006 € | 15 018 € | 22 595 € | 22 911 € |
| sh käibevarad | 32 783 € | 30 792 € | 14 597 € | 21 595 € | 22 027 € |
| sh raha | 304 € | 3515 € | 1123 € | 10 885 € | 1092 € |
| Omakapital | 30 359 € | 28 747 € | 12 186 € | 16 192 € | 9288 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2477 € | 2259 € | 2832 € | 6403 € | 13 623 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,5 % | 92,7 % | 81,1 % | 71,7 % | 40,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,4 % | 12,4 % | -2,6 % | 4,1 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.