EVAMIIA OÜ
- Registrikood16044117
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202519 014 €
- KMKR numberEE102410828
Üldandmed
- Ärinimi
- EVAMIIA OÜ
- Registrikood
- 16044117
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.09.2020
- KMKR number
- EE102410828
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Ulila alevik, Kesk tn 14-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 19 014 € | +7,4 |
| Müügitulu muutus | 5822 € → 19 014 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725183289
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49331 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sõitjate tellimusvedu koos juhiga teenis ettevõte 2025. aastal 19 014 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga EMTAK 2025 | 19 014 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 5822 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 19 372 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 19 355 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 46 050 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 14 473 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 014 € | 5822 € | 19 372 € | 19 355 € | 46 050 € | 14 473 € |
| Ärikasum enne makse | 1135 € | 1617 € | −4715 € | −2735 € | 5771 € | 2717 € |
| Aruandeaasta kasum | 1135 € | 1617 € | −4715 € | −2735 € | 5771 € | 2717 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 11 239 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 7978 € | 3193 € | 6608 € | 6392 € | 8898 € | 5973 € |
| sh käibevarad | 7018 € | 1633 € | 2830 € | 4936 € | 6914 € | 3462 € |
| sh raha | 5473 € | 37,00 € | — | — | — | — |
| Omakapital | 3790 € | 2655 € | 1038 € | 5753 € | 8488 € | 2717 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 4188 € | 538 € | 5570 € | 639 € | 410 € | 3256 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,5 % | 83,2 % | 15,7 % | 90,0 % | 95,4 % | 45,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,0 % | 27,8 % | -24,3 % | -14,1 % | 12,5 % | 18,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.