Registrikaart · Äriregistri kanne 16044330
OÜ TAPP Group
- Registrikood16044330
- Asutatud2020 (6 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025147 670 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ TAPP Group
- Registrikood
- 16044330
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.09.2020
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Patrikas Feiferas | 25 % · 625 € | Ainuomand | 22.04.2025 |
| Arnas Mizara | 25 % · 625 € | Ainuomand | 22.04.2025 |
| Povilas Žvaliauskas | 25 % · 625 € | Ainuomand | 22.04.2025 |
| Tadas Brusokas | 25 % · 625 € | Ainuomand | 22.04.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tadas Brusokas | Juhatuse liige | 22.04.2025 |
| Arnas Mizara | Juhatuse liige | 22.04.2025 |
| Povilas Žvaliauskas | Juhatuse liige | 22.04.2025 |
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 6 aastat registris | +15 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 147 670 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 150 051 € → 147 670 € | -0,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 147 670 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 147 670 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 150 051 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 58 111 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 58 111 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud | 58 111 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 147 670 € | 150 051 € | 58 111 € |
| Ärikasum | 3506 € | 27 690 € | 1273 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2258 € | 26 439 € | 547 € |
| Aruandeaasta kasum | 2258 € | 26 439 € | 547 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 3205 € | — | — |
| Varad kokku | 75 277 € | 70 029 € | 17 974 € |
| sh käibevarad | 14 382 € | 13 929 € | 17 974 € |
| sh põhivarad | 60 895 € | 56 100 € | — |
| sh raha | 14 382 € | 10 929 € | 17 974 € |
| Omakapital | 33 567 € | 31 310 € | 3047 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 28 809 € | 2371 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 2326 € | 584 € | 2827 € |
| Pikaajalised kohustised | 39 384 € | 38 135 € | 12 100 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 6711 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 27.07.2026 | 19.08.2025 | 30.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,6 % | 44,7 % | 17,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 17,6 % | 0,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.