Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16045128

Sales Advice OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16045128
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025108 185 €
  • KMKR numberEE102288872

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 07.09.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.09.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Sales Advice OÜ
Registrikood
16045128
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.09.2020
KMKR number
EE102288872
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Joa tn 3-23

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu108 185 €+14,4
Müügitulu muutus88 842 € → 108 185 €+6,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €27 tuh €54 tuh €81 tuh €108 tuh €2021: 38 104 €20212022: 66 353 €20222023: 79 074 €20232024: 88 842 €20242025: 108 185 €108 185 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 108 185 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025108 185 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202588 842 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200879 074 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200866 353 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200838 104 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112021: 1120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu108 185 €88 842 €79 074 €66 353 €38 104 €
Ärikasum enne makse44 151 €32 945 €27 067 €14 913 €16 078 €
Aruandeaasta kasum34 843 €26 007 €22 567 €14 913 €16 078 €
Tööjõukulud24 983 €24 984 €24 983 €33 311 €16 656 €
Varad kokku69 664 €63 345 €63 004 €51 173 €53 946 €
sh käibevarad48 911 €40 326 €38 415 €23 478 €23 145 €
sh raha34 977 €35 507 €27 659 €17 480 €10 049 €
Omakapital37 908 €36 065 €38 058 €33 491 €18 578 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised17 756 €13 280 €24 946 €17 682 €35 368 €
Pikaajalised kohustised14 000 €14 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11111
Omakapitali osakaal varadest54,4 %56,9 %60,4 %65,4 %34,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust32,2 %29,3 %28,5 %22,5 %42,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang