Registrikaart · Äriregistri kanne 16051287
fe Business Services OÜ
- Registrikood16051287
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- KMKR numberEE102296411
- Sellel aadressil on registreeritud 234 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- fe Business Services OÜ
- Registrikood
- 16051287
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.09.2020
- KMKR number
- EE102296411
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hobujaama tn 4
- Aadress kehtib alates
- 23.04.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Guarantee Services OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 23.04.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Saku Eero Juhana Timonen | Juhatuse liige | 01.07.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Saku Eero Juhana Timonen | kaudne osalus | 30.04.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 18 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 3 679 288 € → 0,00 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358407099091
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66199 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 3 679 288 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 3 448 371 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2 984 324 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 1 373 092 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 3 679 288 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 2 901 820 € |
| Kanada | 777 468 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 25 |
| 2023 | 25 |
| 2022 | 24 |
| 2021 | 24 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 3 679 288 € | 3 448 371 € | 2 984 324 € | 1 373 092 € |
| Ärikasum | 296 094 € | −41 765 € | 59 217 € | 52 391 € | −1 887 552 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 351 844 € | 13 506 € | 94 859 € | 64 421 € | −1 821 444 € |
| Aruandeaasta kasum | 351 844 € | 13 506 € | 94 859 € | 64 421 € | −1 821 444 € |
| Tööjõukulud | 1541 € | 2 409 402 € | 2 117 165 € | 1 842 119 € | 2 198 489 € |
| Põhivarade kulum | 2361 € | 26 172 € | 23 476 € | 307 461 € | 440 978 € |
| Varad kokku | 2 024 345 € | 2 152 045 € | 1 858 549 € | 1 929 665 € | 1 602 667 € |
| sh käibevarad | 256 135 € | 2 095 022 € | 1 095 137 € | 1 763 476 € | 511 417 € |
| sh põhivarad | 1 768 210 € | 57 023 € | 763 412 € | 166 189 € | 1 091 250 € |
| sh raha | 255 392 € | 427 698 € | 42 718 € | 604 240 € | 55 591 € |
| Omakapital | 1 724 315 € | 1 372 471 € | 1 358 965 € | 1 264 106 € | 1 199 685 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 369 721 € | 1 356 465 € | 1 261 606 € | 1 197 185 € | 3 018 629 € |
| Lühiajalised kohustised | 250 030 € | 779 574 € | 499 584 € | 665 559 € | 402 982 € |
| Pikaajalised kohustised | 50 000 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 25 | 25 | 24 | 24 |
| Ärikasum enne kulumit | 298 455 € | −15 593 € | 82 693 € | 359 852 € | −1 446 574 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 01.07.2025 | 30.06.2024 | 16.01.2024 | 16.01.2024 |
| Auditeeritud | — | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,2 % | 63,8 % | 73,1 % | 65,5 % | 74,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 0,4 % | 2,8 % | 2,2 % | −132,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.