MARGORIA OÜ
- Registrikood16052861
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20254010 €
Üldandmed
- Ärinimi
- MARGORIA OÜ
- Registrikood
- 16052861
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.09.2020
- KMKR number
- —
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, P. Kerese tn 24-56
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
20/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 4010 € | +1,2 |
| Müügitulu muutus | 11 720 € → 4010 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258612650
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86992 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata tervishoiualad teenis ettevõte 2025. aastal 4010 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 4010 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2025 | 11 720 € |
| 2023 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 15 354 € |
| 2022 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 13 408 € |
| 2021 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 8846 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tervishoiualad EMTAK 2008 | 1212 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4010 € | 11 720 € | 15 354 € | 13 408 € | 8846 € | 1212 € |
| Ärikasum enne makse | 6,00 € | −536 € | 535 € | −1495 € | 1390 € | 143 € |
| Aruandeaasta kasum | 6,00 € | −536 € | 535 € | −1495 € | 1390 € | 143 € |
| Tööjõukulud | 2202 € | 11 551 € | 12 303 € | 12 672 € | 6692 € | — |
| Varad kokku | 2640 € | 2822 € | 3184 € | 2600 € | 4284 € | 2628 € |
| sh käibevarad | 2640 € | 2822 € | 3152 € | 2186 € | 3488 € | 1450 € |
| sh raha | 1503 € | 1505 € | — | — | — | 368 € |
| Omakapital | 2544 € | 2538 € | 3074 € | 2538 € | 4034 € | 2603 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 96,00 € | 284 € | 110 € | 62,00 € | 250 € | — |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 25,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,4 % | 89,9 % | 96,5 % | 97,6 % | 94,2 % | 99,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -4,6 % | 3,5 % | -11,2 % | 15,7 % | 11,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.