Registrikaart · Äriregistri kanne 16054185
Parcelsea OÜ
- Registrikood16054185
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025202 748 €
- KMKR numberEE102290103
- Sellel aadressil on registreeritud 127 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Parcelsea OÜ
- Registrikood
- 16054185
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.2020
- KMKR number
- EE102290103
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Värvi tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 202 748 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 411 258 € → 202 748 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtparcelsea.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62901 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 202 748 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 202 748 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 411 258 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 364 140 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 85 341 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 23 171 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 202 748 € | 411 258 € | 364 140 € | 85 341 € | 23 171 € |
| Ärikasum enne makse | 1 350 846 € | −263 619 € | −45 151 € | −531 091 € | −601 973 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 350 846 € | −263 619 € | −45 151 € | −531 091 € | −601 973 € |
| Tööjõukulud | 164 643 € | 334 285 € | 206 754 € | 235 446 € | 289 572 € |
| Varad kokku | 1 601 289 € | 270 228 € | 683 284 € | 566 257 € | 617 197 € |
| sh käibevarad | 534 389 € | 88 862 € | 514 748 € | 201 729 € | 425 246 € |
| sh raha | 105 446 € | 64 322 € | 381 680 € | 19 270 € | 233 776 € |
| Omakapital | 1 568 038 € | 217 192 € | 474 403 € | 495 597 € | 505 888 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3369 € | 3369 € | 3369 € | 3016 € | 3016 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 251 € | 53 036 € | 208 881 € | 70 660 € | 111 309 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 5 | 4 | 7 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,9 % | 80,4 % | 69,4 % | 87,5 % | 82,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 666,3 % | -64,1 % | -12,4 % | -622,3 % | -2598,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.