Registrikaart · Äriregistri kanne 16057433
GV Magnetic Group Ltd OÜ
- Registrikood16057433
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025665 134 €
- KMKR numberEE102309382
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- GV Magnetic Group Ltd OÜ
- Registrikood
- 16057433
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.09.2020
- KMKR number
- EE102309382
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.10 — 30.09
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Pelguranna tn 25-23
- Aadress kehtib alates
- 18.05.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Gregory Vivas | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Gregory Vivas | Juhatuse liige | 21.09.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Gregory Vivas | otsene osalus | 21.09.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 665 134 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 455 212 € → 665 134 € | +13,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37282822059
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 665 134 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 665 134 € |
| 2024 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 455 212 € |
| 2023 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 314 560 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 124 663 € |
| 2021 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 115 882 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 665 134 € | 455 212 € | 314 560 € | 124 663 € | 115 882 € |
| Ärikasum | 263 676 € | 164 484 € | 119 723 € | 51 299 € | 54 626 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 258 207 € | 166 663 € | 117 524 € | 35 679 € | 54 457 € |
| Aruandeaasta kasum | 258 207 € | 166 663 € | 117 524 € | 28 179 € | 54 457 € |
| Tööjõukulud | 9282 € | 4733 € | 5297 € | 883 € | 777 € |
| Varad kokku | 609 432 € | 351 152 € | 192 161 € | 63 895 € | 60 221 € |
| sh käibevarad | 576 082 € | 307 879 € | 189 591 € | 61 325 € | 60 221 € |
| sh põhivarad | 33 350 € | 43 273 € | 2570 € | 2570 € | — |
| sh raha | 575 136 € | 305 632 € | 184 612 € | 32 872 € | 60 206 € |
| Omakapital | 597 530 € | 339 323 € | 172 660 € | 55 136 € | 56 957 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 336 823 € | 170 160 € | 52 636 € | 24 457 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 902 € | 11 829 € | 19 501 € | 8759 € | 3264 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aruanne esitatud | 14.10.2025 | 02.12.2024 | 12.10.2023 | 13.12.2022 | 02.12.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,0 % | 96,6 % | 89,9 % | 86,3 % | 94,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 38,8 % | 36,6 % | 37,4 % | 22,6 % | 47,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.