Registrikaart · Äriregistri kanne 16058042
Hämbus OÜ
- Registrikood16058042
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024288 057 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hämbus OÜ
- Registrikood
- 16058042
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.09.2020
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Keila linn, Kullerkupu tn 5
- Aadress kehtib alates
- 21.09.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Renet Pirso | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Renet Pirso | Juhatuse liige | 21.09.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Renet Pirso | otsene osalus | 21.09.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 288 057 € | +18,3 | |
| Müügitulu muutus | 163 357 € → 288 057 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256080739
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2024. aastal 288 057 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 288 057 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 163 357 € |
| 2022 | Jaemüük posti või Interneti teel EMTAK 2008 | 231 922 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 207 729 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 288 057 € | 163 357 € | 231 922 € | 207 729 € |
| Ärikasum | 85 449 € | 51 727 € | 32 628 € | 46 413 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 85 017 € | 51 490 € | 32 514 € | 46 190 € |
| Aruandeaasta kasum | 85 017 € | 51 490 € | 32 514 € | 46 190 € |
| Tööjõukulud | 10 289 € | 0,00 € | 29 897 € | 10 921 € |
| Varad kokku | 86 364 € | 53 844 € | 37 810 € | 60 359 € |
| sh käibevarad | 86 364 € | 53 844 € | 37 810 € | 60 359 € |
| sh raha | 86 364 € | 53 844 € | 37 810 € | 56 117 € |
| Omakapital | 85 017 € | 51 490 € | 32 514 € | 46 190 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1347 € | 2354 € | 5296 € | 14 169 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 3 | 2 |
| Aruanne esitatud | 16.06.2025 | 06.07.2024 | 29.09.2023 | 02.01.2023 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 95,6 % | 86,0 % | 76,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,5 % | 31,5 % | 14,0 % | 22,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.