Turundusinfo

Eclipse Gaming Studios OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 510 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood16060004
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202414 623 €

Üldandmed

Ärinimi
Eclipse Gaming Studios OÜ
Registrikood
16060004
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.09.2020
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Kuusalu vald, Pudisoo küla, Männimäe/1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

26/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu14 623 €+6,4
Müügitulu muutus101 051 € → 14 623 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
74141Muu disainerite tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2021: 251 963 €251 963 €2022: 140 709 €2023: 101 051 €2024: 14 623 €14 623 €2021202220232024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 14 623 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Muu disainerite tegevus EMTAK 202514 623 €
2023Muu disainerite tegevus EMTAK 2025101 051 €
2022Disainerite tegevus EMTAK 2008140 709 €
2021Disainerite tegevus EMTAK 2008251 963 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2021: 02022: 02023: 02024: 02025: 2220212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20240
20230
20220
20210

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2024202320222021
Müügitulu14 623 €101 051 €140 709 €251 963 €
Ärikasum enne makse−292 619 €−173 309 €−2510 €199 616 €
Aruandeaasta kasum−292 619 €−173 309 €−2510 €199 616 €
Tööjõukulud147 620 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku39 912 €284 654 €461 704 €464 214 €
sh käibevarad39 912 €284 654 €461 704 €464 214 €
sh raha39 912 €284 654 €461 704 €464 214 €
Omakapital39 912 €284 654 €461 704 €464 214 €
sh osa- või aktsiakapital62 500 €62 500 €62 500 €62 500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-2001,1 %-171,5 %-1,8 %79,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang