Registrikaart · Äriregistri kanne 16060085
Heivir OÜ
- Registrikood16060085
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258946 €
- KMKR numberEE102365533
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Heivir OÜ
- Registrikood
- 16060085
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.09.2020
- KMKR number
- EE102365533
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne maakond, Lääne-Nigula vald, Oru küla, Kadarpiku
- Aadress kehtib alates
- 23.09.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Heino Kirs | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Virve Kirs | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Heino Kirs | Juhatuse liige | 23.09.2020 |
| Virve Kirs | Juhatuse liige | 23.09.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Heino Kirs | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 23.09.2020 |
| Virve Kirs | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 23.09.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 8946 € | +4,4 | |
| Müügitulu muutus | 6600 € → 8946 € | +10,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725065125
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 8946 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8946 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 6600 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6700 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3250 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8946 € | 6600 € | 6700 € | 3250 € | — |
| Ärikasum | −1274 € | −3823 € | 242 € | −4949 € | −8247 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 587 € | 12 605 € | 5661 € | −4778 € | 1 791 955 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 587 € | 105 € | 5661 € | −4778 € | 1 791 955 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 6762 € | 5945 € | 5945 € | 4785 € | 1025 € |
| Varad kokku | 1 759 791 € | 1 758 742 € | 1 796 136 € | 1 790 327 € | 1 794 455 € |
| sh käibevarad | 1 377 544 € | 1 548 135 € | 1 579 585 € | 1 567 831 € | 1 754 486 € |
| sh põhivarad | 382 247 € | 210 607 € | 216 551 € | 222 496 € | 39 969 € |
| sh raha | 1 282 262 € | 1 497 893 € | 1 534 451 € | 1 567 187 € | 0,00 € |
| Omakapital | 1 759 030 € | 1 745 444 € | 1 795 338 € | 1 789 677 € | 1 794 455 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 742 943 € | 1 742 839 € | 1 787 177 € | 1 791 955 € | — |
| Lühiajalised kohustised | 761 € | 13 298 € | 798 € | 650 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 5488 € | 2122 € | 6187 € | −164 € | −7222 € |
| Aruanne esitatud | 17.06.2026 | 07.03.2025 | 30.01.2024 | 29.03.2023 | 08.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 151,9 % | 1,6 % | 84,5 % | −147,0 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.