Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 16062121

UsinaSites OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood16062121
  • Asutatud2020 (5 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202591 124 €
  • KMKR numberEE102313828
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
2020202120222023202420252026Asutatud 28.09.2020Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.09.2020 2020, Esimene aruanne 2021, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
UsinaSites OÜ
Registrikood
16062121
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.09.2020
KMKR number
EE102313828
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Aadress kehtib alates
28.09.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Florent Yves Charles Alain Manin100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Florent Yves Charles Alain ManinJuhatuse liige28.09.2020
Xolo OÜKontaktisik03.04.2025

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Florent Yves Charles Alain Maninkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige28.09.2020

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg5 aastat registris+12,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu91 124 €+13,7
Müügitulu muutus85 479 € → 91 124 €+2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23 tuh €46 tuh €68 tuh €91 tuh €202120222023202491 124 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 91 124 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202591 124 €
2024Programmeerimine EMTAK 202585 479 €
2023Programmeerimine EMTAK 200859 156 €
2022Programmeerimine EMTAK 200838 404 €
2021Programmeerimine EMTAK 200858 045 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20252024202320222021
Müügitulu91 124 €85 479 €59 156 €38 404 €58 045 €
Ärikasum28 966 €33 037 €2076 €2334 €16 100 €
Kasum enne tulumaksustamist29 105 €33 182 €2158 €2334 €16 100 €
Aruandeaasta kasum29 105 €33 182 €2158 €2334 €16 100 €
Tööjõukulud55 500 €46 000 €46 000 €28 000 €33 000 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku84 009 €63 372 €21 577 €18 894 €17 135 €
sh käibevarad84 009 €63 372 €21 577 €18 894 €17 135 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha27 988 €22 523 €3311 €12 754 €
Omakapital82 878 €53 773 €20 591 €18 433 €16 100 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum53 773 €20 591 €18 433 €0,00 €
Lühiajalised kohustised1131 €9599 €986 €461 €1035 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11111
Ärikasum enne kulumit28 966 €33 037 €2076 €2334 €16 100 €
Aruanne esitatud17.03.202621.04.202527.05.202419.06.202306.06.2022
Omakapitali osakaal varadest98,7 %84,9 %95,4 %97,6 %94,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust31,9 %38,8 %3,6 %6,1 %27,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang