Registrikaart · Äriregistri kanne 16063623
CPS Solutions OÜ
- Registrikood16063623
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20244
- Müügitulu 202410 993 167 €
- KMKR numberEE102455841
- Sellel aadressil on registreeritud 54 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CPS Solutions OÜ
- Registrikood
- 16063623
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.09.2020
- KMKR number
- EE102455841
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Meistri tn 16
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 10 993 167 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 12 681 486 € → 10 993 167 € | -4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64991 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2024. aastal 10 993 167 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 10 993 167 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 12 681 486 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 13 956 609 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 993 167 € | 12 681 486 € | 13 956 609 € | — |
| Ärikasum enne makse | 3 201 422 € | 1 954 837 € | 6 643 085 € | −62 616 € |
| Aruandeaasta kasum | 2 845 343 € | 904 837 € | 6 643 085 € | −62 616 € |
| Tööjõukulud | 155 938 € | 157 437 € | 139 116 € | 20 322 € |
| Varad kokku | 46 127 182 € | 35 415 239 € | 44 589 976 € | 168 675 € |
| sh käibevarad | 46 127 182 € | 35 415 239 € | 44 589 976 € | 168 675 € |
| sh raha | 14 818 592 € | 13 747 941 € | 23 098 514 € | 45 580 € |
| Omakapital | 4 573 534 € | 3 626 191 € | 6 922 354 € | −58 731 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 250 000 € | 250 000 € | 250 000 € | 12 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 41 553 648 € | 31 789 048 € | 37 667 622 € | 122 323 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 105 083 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 17 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,9 % | 10,2 % | 15,5 % | -34,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,9 % | 7,1 % | 47,6 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.