Registrikaart · Äriregistri kanne 16063959
Sprinkler OÜ
- Registrikood16063959
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025122 420 €
- KMKR numberEE102311668
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 853 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sprinkler OÜ
- Registrikood
- 16063959
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.09.2020
- KMKR number
- EE102311668
- Aadress
- Tartu maakond, Luunja vald, Muri küla, Väljaotsa tee 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 8 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 122 420 € | +14,9 | |
| Müügitulu muutus | 289 067 € → 122 420 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 853 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725204333
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 122 420 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 122 420 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 289 067 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 256 099 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 450 405 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 377 725 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 122 420 € | 289 067 € | 256 099 € | 450 405 € | 377 725 € |
| Ärikasum enne makse | 16 287 € | 107 090 € | 101 374 € | 24 912 € | 113 913 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 287 € | 107 090 € | 101 374 € | 24 912 € | 113 913 € |
| Tööjõukulud | 13 108 € | 58 182 € | 18 760 € | 47 540 € | 60 399 € |
| Varad kokku | 372 572 € | 360 058 € | 269 455 € | 165 940 € | 210 821 € |
| sh käibevarad | 363 812 € | 347 600 € | 253 311 € | 146 110 € | 159 726 € |
| sh raha | 7944 € | 303 241 € | 253 311 € | 146 110 € | 78 412 € |
| Omakapital | 366 076 € | 349 789 € | 242 699 € | 141 325 € | 116 413 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6496 € | 10 269 € | 18 345 € | 15 239 € | 4622 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 8411 € | 9376 € | 89 786 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 4 | 1 | 3 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 97,1 % | 90,1 % | 85,2 % | 55,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,3 % | 37,0 % | 39,6 % | 5,5 % | 30,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 853 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.