Registrikaart · Äriregistri kanne 16066538
Amber-B-est OÜ
- Registrikood16066538
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 2024133 500 €
- KMKR numberEE102507304
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Amber-B-est OÜ
- Registrikood
- 16066538
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.10.2020
- KMKR number
- EE102507304
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Nafta tn 1 // Petrooleumi tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 133 500 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 23 062 € → 133 500 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256605131
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46721 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | |
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 113 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 113 000 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 16 402 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 4098 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 23 060 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 2,00 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 80 861 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 19 275 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 1180 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 133 500 € | 23 062 € | 100 136 € | 1180 € |
| Ärikasum enne makse | 508 € | 2780 € | 594 € | 123 € |
| Aruandeaasta kasum | 508 € | 2780 € | 594 € | 123 € |
| Tööjõukulud | 10 672 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 353 957 € | 298 497 € | 95 318 € | 91 503 € |
| sh käibevarad | 353 957 € | 298 497 € | 95 318 € | 91 503 € |
| sh raha | 51 310 € | 156 419 € | — | 16 183 € |
| Omakapital | 6505 € | 3497 € | 717 € | 123 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 347 452 € | 295 000 € | 94 601 € | 91 380 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,8 % | 1,2 % | 0,8 % | 0,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 12,1 % | 0,6 % | 10,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.