BOROV OÜ
- Registrikood16073219
- Asutatud2020 (5 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025214 718 €
- KMKR numberEE102298286
Üldandmed
- Ärinimi
- BOROV OÜ
- Registrikood
- 16073219
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.10.2020
- KMKR number
- EE102298286
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn, Tehnika tn 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
54/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 5 aastat registris | +12,5 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 214 718 € | +17,1 |
| Müügitulu muutus | 215 751 € → 214 718 € | -0,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255667193
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 214 718 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 214 718 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 215 751 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 139 746 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 153 564 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 210 739 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 214 718 € | 215 751 € | 139 746 € | 153 564 € | 210 739 € |
| Ärikasum enne makse | 3166 € | 14 373 € | 14 677 € | 5386 € | 15 531 € |
| Aruandeaasta kasum | 3166 € | 14 373 € | 14 677 € | 5386 € | 15 531 € |
| Tööjõukulud | 69 812 € | 59 789 € | 43 455 € | 20 455 € | 71 974 € |
| Varad kokku | 67 528 € | 65 630 € | 52 372 € | 32 370 € | 25 275 € |
| sh käibevarad | 61 719 € | 56 464 € | 40 297 € | 23 127 € | 18 917 € |
| sh raha | 55 583 € | 28 411 € | 18 614 € | 19 972 € | — |
| Omakapital | 55 633 € | 52 466 € | 38 093 € | 23 417 € | 18 031 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 7592 € | 8039 € | 8467 € | 8953 € | 7244 € |
| Pikaajalised kohustised | 4303 € | 5125 € | 5812 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,4 % | 79,9 % | 72,7 % | 72,3 % | 71,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 6,7 % | 10,5 % | 3,5 % | 7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.